YAKAKENT KAYMAKAMLIĞI »» Güncel

İHSAN ÖZKAN´A VEDA YEMEĞİ

2014-08-08

Alaçam ve Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan ve Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürü iken Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne eğitim uzmanı olarak atanan İhsan ÖZKAN için İlçemizde veda yemeği düzenlendi.

İhsan Özkan için düzenlenen veda yemeğine İlçe Kaymakamımız Yusuf GEMİCİ, Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR, Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, Yakakent Garnizon Komutanı Gürkan DEMİR, Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK, Alaçam Milli Eğitim Müdürü Seyfettin DURAN, Yakakent ve Alaçam da görev yapan daire amirleri, sendika Başkanları ve yetkilileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldılar.

Programda Kaymakamımız Sayın Yusuf GEMİCİ Konuşmasında yaptığı çalışmalarından dolayı İhsan ÖZKAN’a teşekkür etti ve kendisine plaket takdim etti.

Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar'da İhsan ÖZKAN'a Alaçam ve Yakakent’e yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek hediyesini takdim etti.

 

[Devamını oku]

YAKAKENT DENİZ OYUNLARI FESTİVALİ SONA ERDİ

2014-08-04

Yakakent’te  düzenlenen 44.Yakakent Deniz Oyunları Festivali Çerçevesinde gerçekleştirilen 2014 Dragon Bot Yarışları Yakakent Balıkçı Barınağı'nda yapıldı. 

            10 Kürekci 1 davulcudan oluşan 13 takımın mücadele ettiği yarışlarda büyük çekişmeler yaşandı. Renkli görüntülerin izlendiği yarışmalarda Göktürkler, Yakakent Yelken, Fısfis Kayıkci ve Ayvacık Belediyesi Kano takımı finale kaldı. Final müsabakasında Göktürkler birinci, Fisfis Kayıkci ikinci, Ayvacık Belediyesi Kano Takımı üçüncü oldu.
Finalde dereceye giren takımlar ödüllerini Yakakent Kaymakamımız  Yusuf Gemici, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve Ak Parti İl Başkanı Fuat Köktaş' ın elinden aldı.

         Yelken, Yüzme, Yaglidirek, Halat Çekme ve Ördek Yakalama yarışları ile devam eden festival, Yakakent Belediyesi tarafından yapılan keşkek ikramı ile 44. Yakakent Deniz Oyunları Festivali sona erdi. 

[Devamını oku]

İLÇEMİZDE RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

2014-08-01

İlçemizde Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı Düzenlendi

İlçemiz  Belediye Çözüm Merkezinde başlayan Ramazan Bayramı programı protokol ve halkımızın katılımıyla kutlandı. Program dahilinde Sayın Kaymakamımız Yusuf GEMİCİ ve Protokol üyeleri, İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek burada görevli personelin bayramını tebrik ettiler. 

[Devamını oku]

KAYMAKAMIMIZIN RAMAZAN BAYRAM MESAJI

2014-07-25

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği,kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek temennisiyle Yakakentli hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutlar esenlikler dilerim.

                                                                                    Yusuf GEMİCİ 

                                                                                      Kaymakam

              

[Devamını oku]

YAKAKENT İLÇE BELEDİYESİNİN İFTAR YEMEĞİ

2014-07-24

Yakakent İlçe Belediyesinin  düzenlediği iftar programına Kaymakamımız Sayın Yusuf GEMİCİ, İlçe  Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Kurum amirleri, memurları ve belediye çalışanları katılmışlardır. 

[Devamını oku]

İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞININ İFTAR YEMEĞİ

2014-07-24

Yakakent İlçe Jandarma Komutanlığı  tarafından düzenlenen iftar yemeği programına Kaymakamımız Sayın Yusuf GEMİCİ,  Kurum amirleri, memurları, Şehit  Yakınları ve Gazilerimiz ile İlçe  halkı katılmıştır. 

 

[Devamını oku]

İlçe Jandarma Komutanı Erol ALTUNTAŞ´a Veda Yemeğinde Buluştuk...

2014-07-11

        Yakakent İlçe Jandarma Komutanı Erol ALTUNTAŞ’ın, Kırşehir İl Jandarma Komutanlığına tayininin çıkması nedeniyle düzenlenen veda yemeği Kaymakamımız Yusuf GEMİCİ, Alaçam İlçe Jandarma Komutanı Duran VURANOK, İlçe Belediye Başkanımız Hüseyin KIYMA, kurum amirleri ve memurları, muhtarlar ve birçok vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

       Yemeğin sonunda kendisine Kaymakamımız Yusuf GEMİCİ tarafından plaket verildi.

[Devamını oku]

YAKAKENT KAYMAKAMI YUSUF GEMİCİ GÖREVİNE BAŞLADI

2014-07-10

       99. Dönem Kaymakam Adayları Kursunu başarıyla tamamlayarak İçişleri Bakanlığının 23/06/2014 tarihli Olur’ları ile Yakakent Kaymakamlığına görevlendirilen Yusuf GEMİCİ 03/07/2014 tarihinde Yakakent Kaymakamlığı görevine başlamıştır.

[Devamını oku]

KAYMAKAMIMIZ VEYSEL OSMANOĞLU´NA VEDA YEMEĞİ

2014-07-04

      İlçe Kaymakamımız Veysel OSMANOĞLU'na görevinden ayrılması nedeniyle, kalabalık bir katılımla veda yemeği düzenlendi. İftar vakti, Yakakent Belediyesi Sosyal Alanında düzenlenen veda yemeğine Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR, Yakakent Garnizon Komutanı Erol ALTUNTAŞ, Alaçam Garnizon Komutanı Duran VURANOK, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan ÇELİK, Yakakent Emniyet Amiri Ersen ALTINHAN, Alaçam Savcısı Aşiyan ALKAN ve Hakimi Yasemin KOPUZ, Alaçam Emniyet Müdürü Lütfi TANRIKULU, Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan ÖZKAN, Alaçam Milli Eğitim Müdürü Hamdi SARI, Yakakent Tapu Müdürü Nuh DEMİRAĞ, Yakakent Nüfus Müdürü Hikmet ÇAKIR, Malmüdürü Ekrem ÖNDER, Vakıf Müdürü Adnan KURT, Tarım Müdürü Mustafa KÖKDUMAN, Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÖRNEK, Okul ve Kurum Müdürleri, Müdür Yardımcıları, öğretmenler, memurlar, Yakakent Mahalle Muhtarları, Alaçam ve Yakakent’ten esnaflar katıldı.

      Kaymakamımız Veysel OSMANOĞLU'nun ilçeden ayrılması nedeniyle düzenlenen yemekte, Daire Amirleri adına İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan ÖZKAN bir konuşma yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan ÖZKAN'ın konuşmasının ardından Kaymakamımız Veysel OSMANOĞLU yaptığı konuşmada şunları söyledi:

    "Yakakent ve Yakakentlileri çok sevdim, görev sürem içersinde bana yardımcı olan daire amirlerine, muhtarlara ve memur arkadaşlara çok teşekkür ederim. İlgi ve alakasını kesmeyen Yakakentlilere minnettarım” dedi.

      Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA ve daire amirleri adına İhsan ÖZKAN ve Ahmet ÖRNEK kaymakam OSMANOĞLU’na hediyeler ve plaketler verdiler.

     Bizde "Yakakent Kaymakamlığı" olarak Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

[Devamını oku]

KAYMAKAMIMIZ VEYSEL OSMANOĞLUNUN VEDA MESAJI

2014-07-02

             6 aydır yürütmekte olduğum Yakakent Kaymakamlığı görevinden 2 Temmuz itibariyle  ayrılıyorum. Görev yaptığım  bu zaman dilimi içerisinde birlikte çalıştığım kıymetli mesai arkadaşlarımıza  ve değerli Yakakent  halkına teşekkür ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.

                                                                                              Veysel OSMANOĞLU

                                                                                              Yakakent Kaymakamı

[Devamını oku]

KARNE HEYECANI

2014-06-18

2013-2014  Eğitim öğretim döneminde ilçemiz okullarında karne heyecanı yaşandı. Yakakent 100.Yıl İlkokulu ve 100 Yıl Ortaokulu öğrencilerine karnelerini İlçe Kaymakamımız Sayın Veysel OSMANOĞLU tarafından verilmiştir. 

[Devamını oku]

OKUL MÜDÜR YARDIMCILARINA PLAKET

2014-06-16

 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde bağlı Halk Eğitim  Müdürlüğü ve bağlı okullarda görev yapan Müdür Yardımcılarına İlçe Kaymakamımız Sayın Veysel OSMANOĞLU tarafından   Kaymakamlık Makamında plaketleri verildi. 

[Devamını oku]

ZÜBEYDE HANIM ANA OKULU MEZUNİYET TÖRENİ

2014-06-12

  İlçemiz Zübeyde Hanım Ana Okulunun 2013-2014 döneminin yıl sonu mezuniyet törenine ilçe Kaymakamımız  Sayın Veysel OSMANOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan ÖZKAN ve Kurum Amirleri Katılmışlardır.

Zübeyde Hanım Ana Okulunu öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları gösteriler büyük ilgi görmüştür.  Yıl sonu mezuniyet Pastası  İlçe Kaymakamımız  Sayın Veysel OSMANOĞLU ve Milli Eğitim Müdürü  İhsan ÖZKAN tarafından kesilerek  öğrenci ve velilere ikram edilmiştir. 

[Devamını oku]

YAKAKENT ANADOLU LİSESİ KIZ YURDUNA ZİYARET

2014-06-11

İlçe Kaymakamımız Sayın Veysel OSMANOĞLU  ve Eşi Fatma Dila hanımefendi  ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan ÖZKAN İlçemiz Yakakent Anadolu Lisesi Kız Yurdunu ziyaret etmişlerdir. Ziyaret esnasında öğrencilerle birlikte  Akşam yemeğine katılan İlçe Kaymakımız öğrencilerle birlikte sohbet  ederek onların  geleceğe dair planları hakkında  bilgi alışverişinde bulunmuşlardır. 

[Devamını oku]

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YIL SONU ÖDÜL TÖRENİ

2014-06-10

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği ödül töreninde dereceye giren öğrencilere Sayın Kaymakamımız Veysel OSMANOĞLU ve  Kurum Amirleri tarafından ödülleri  verilmiştir. 

[Devamını oku]
İÇİSLERİ BAKANLIĞI BİMER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ 	Yakakent İlçe Özel İdaresi Yakakent TSO SAMSUN TİCARET ODASI T.C. Samsun Valiliği AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği ENERJİ BAKANLIĞI RESMİ GAZETE NÖBETÇİ ECZANELER YAKAKENT BELEDİYESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır. Web Yazılım: Hakan Aydın & Mert Çaylı